نتایج جستجو برای عبارت :

درانتظار

امیرالمومنین علیه السلام فرمود از جمله عالم ست که از او زیاد نپرسی  جا مه اش نگیری و چون بر او وارد شدی و گروهی نزد او  بودند  بهمه سلام کن و اورا نزد آنها تحیت مخصوص گردان مقابلش بنشین و پشت سرش منشین چشمک مرگ با دست اشاره مکن پر گویی مکن که فلانی و فلانی بر خلاف نظر او چنین گفته اند و از زیادی مجا لستش دلتنگ مشو زیرا مثل عالم مثل درخت خرماست باید درانتظار باشی تا چیزی از آن بز تو فرو ریزد و پاداش عالم از روزه دار شب زنده داری که در راه خدا جها
خلوت نشین کوی مهدی بیقرار است/درفکروصل حضرت ودر انتظار است /هرنیمه شب با گریه اش اخلاص دارد/اندرتمنای عطای روزگاراست/سخت است در دنیا شرایط بهر مومن /بااشک چشمان بر ولایت رهسپار است /گنج بصیرت میبرد اورا به معراج/درانتظار مطلع الشمس نگار است /دشمن کنون مانند شمر ویک یزید است/بهر شکستش لشکرما بیشماراست/اندررکاب نائب مهدی ببین شور/دنیا مهیای طلوعی دربهاراست/اصلاح شرط بندگی باوصل مولاست/آمادگی شیعه سویش آشکار است/بهرظهورش گام آخر رخ نماید/شی
بادل بیاسفرکن دراربعین مولا/بنگرشکوه دین رادرسرزمین مولا/عشق حسین وزینب سرمنشاء پرستش/بین وحدت وبصیرت در همنشین مولا/پای پیاده رفته زائر به کربلایش/دنیانظاره گرشد بر مومنین مولا/عاشق قدم گذارد در وادی محبت/شورحسین بسیار در زائرین مولا/بازمزم ولایت عالم شود مسخّر/ایمان زائرینش گشته نگین مولا/دراهل بیت احمد شورعزا بپا هست/اشک و توسل ماشد دلنشین مولا/اینهاهمه نشان روزظهور مهدی است/یاران اربعینی باشدامین مولا/مهدی درانتظار یک لشکر فراوان/
چه خوش باشد نشان از یارآید/زمان ولحظه از دیدار آید/شود آهنگ خوب حق پرستی/نماهنگ خوش از ایثار آید/همه درانتظار آن ظهورش/صفایی بردل بیدار آید/علائم برفرج گشته نمایان/به ناگه حضرت سالار آید/شود مملو به دنیانام مهدی/زیوسف این همه آثار آید/کتاب ظلم دشمن جمع گردد/خداراشکر آن دلدارآید/ظهور مهدوی آغاز عشق است/زکعبه برفرج اخبار آید/
غروب جمعه دلهاغمگساراست/بدونش سختی وعصرفشار است/جهان درانتظار یوسف حق/عدالت باظهورش آشکار است/نویدش داده اند آل پیمبر/زسوی حق همان زلف نگاراست/رودسختی ودشمن روز موعود/حضورش درجهان فصل بهاراست/به هرجمعه برایش گریه کردیم/نگریاران مولا بیشماراست/شکست دشمنان بااو مهیاست/به دنیا حضرت اوتک سواراست/ولایت بهراو سردار دارد/کنون عالم برایش انتظاراست/
ازفراق روی مهدی اشک ریزان میشود/چشمها ازدوری او باز گریان میشود/درتمنای وصالش سالها درانتظار/تشنه لب سیراب آن رخسارجانان میشود/اوبود گنج فضائل در حریم اهل بیت/شیعه هم از برکت او لطف واحسان میشود/حضرتش مشکل گشای کل عالم گشته است/بادعایش سختی ماباز آسان میشود/بهراو یاران بسیاری فراهم گشته است/لشکری آماده سویش مثل ایران میشود/رهبرماکربلایی جانفشان مهدی است/تاظهورش امتحانی قلب وایمان میشود/
ای امیدحق پرستان لحظه آخررسید/ازیمن ازشام وایران بهرتولشکررسید/وقت آزادی قدس وهم بقیع ومکه است/آن زمان جانفشانی فتح برخیبر رسید/نائبت سیدعلی شدامتش آماده باش/ذوالفقارت رابیاور کشتن کافر رسید/چون سلیمانی برایش مالک و عمار هست/ای امام مهربانی زمزم کوثررسید/عیدمیلادشماشد هرکسی درانتظار/بعدآن دوران غیبت مژده حیدررسید/گفت پیغمبروآلش میرسی با افتخار/شادمانی از برای شیعه و رهبررسید/ماهمه آماده باش آن ظهور ناب تو/یوسف زهرابیاکه درجهان سرورر
قلب ماآتشفشانش مهدی صاحب زمان/جسم ماگشته امانش مهدی صاحب زمان/حضرتش مانند شمس وماه تابش میکند/حجت حق در جهانش مهدی صاحب زمان/کعبه هم درانتظار طلعت زیبای او/حق همیشه درفشانش مهدی صاحب زمان/جمعه هااین اشک چشمان مثل زمزم میشود/آن امام درنهانش مهدی صاحب زمان/گریه ها اندر فراقش حالتش یعقوبی است/ذکر ما فیض بیانش مهدی صاحب زمان/شد امید اهل بیت و حافظ قرآن حق/لطف حق درآسمانش مهدی صاحب زمان/دشمنان راحضرت اوخوار ورسوامیکند/تیرحق اندرکمانش مهدی صاحب
درانتظار

معمولاً در حالت انتظار، انسان نگاهی به آینده دارد ، وبرای رسیدنِ آن لحظه
شماری می کند
انتظار اگر به درازا بکشد می تواند اثر کاهنده ای بر ذهن و روان انسان داشته و
بر جنبه های انگیزشیِ رفتار ، تاثیر منفی بر جای بگذارد
ولی گاه انتظار ، اگر همراه با تلاش و کوشش برای رسیدن به هدف باشد اثر مثبتی
از خود بر جای خواهد گذاشت
دانشجویی که سالیان متمادی برای رسیدن به هدف خویش تلاش می کند ، در انتظار
این است که از تحصیل فارغ شده و خدمتی را به جامعه
چیزی که بهش فکر میکنم ، چیزی که درباره ش مینویسم و چیزی که به زبون میارم از سه جهان متفاوتن! سه دنیای مختلف! سه نوع مائده! و من نمیدونم که چطور باید به وحدت در هرسه رسید...
اما اگه ازم بپرسید کدوم بهم حس رضایت مندی میده ، باید قاطعانه بگم : چیزی که بهش فکرمیکنم.
چیزی که بهش فکرمیکنم ؛ پیچیده ، گنگ ، دردآور ، امیدبخش و ناامیدکننده ست و خیلی از صفاتی که قلم ضعیفم قادر به توصیفش نیست
چیزی که مینویسم ؛ معلق بین افکار سرگردانم و زندگی دربین گونه انسا
مدیرجهاد کشاورزی زرند گفت: پیش بینی می شود امسال از سطح ۱ هزار ۷۰۰ هکتارباغ پسته بالغ بر ۱ هزار تن مغز سبز پسته (کال) برداشت شود.
علی زارعی مدیر جهاد کشاورزی شهرستان زرند از آغاز برداشت مغز سبز در این شهرستان خبر داد و گفت: از ۳۴هزار هکتار سطح زیر کشت محصول پسته در شهرستان زرند حدود ۵ درصد محصول پسته این شهرستان بصورت مغز سبز (کال) برداشت می‌شود .
او افزود: مغز سبز پسته با قیمتی گرانتر در بازار‌های داخلی و کشور‌های اروپایی و چین عرضه می‌شود.
با سلام
امکان آزادی خودرویی که به دلیل حمل مشروبات الکلی توقیف شده وجود دارد؟ شایان ذکر است که خودرو در یکی از پاسگاههای هرمزگان به دلیل حمل ۱۰ کارتن آبجو توقیف شده،
پاسخ ازطرف هادی کاویانمهر
باسلام هر فعل وترک فعلی درقانون جرم انگاری شده است،مشروب الکلی باخلوص20یا100درصد(تفاوت نمیکند)درخودرو شما کشف شده اقراربه مالکیت آن به خودنموده اید اما منکر مصرف بوده ایددرماده701الی704 قانون تعزیرات حداقل3ماه حبس درنظرگرفته شده است با آنچه بیان گردید
آری این دعای کسی است که درصدد تغییر است و جز ناتوانی چیز دیگری نمی یابد.
چنین کسی به اندازه رویت ناتوانی اش و به اندازه موانع و بن بست هایش دلی پرامید و روحیه ای درانتظار دارد و می داند همین بن بست ها سر لقاء خداست.
از طرفی مجاهد است و در حرکت و پر دشمن آنقدر که دشمن او خدا یکی است از طرفی هیچ است و هیچ و هیچ!
بن بست ها چشمانش را منتظر می کند و نداری ها دستانش را پر تر از نیاز و آنست حکایت مای نصرالله اولیاءالله
پس ای مجاهدان در صف مجاهدت قرار گیرید
هرچی زمان بیشتر که میگذره حس اینکه نمیتونم تو چیزهایی که دلم میخواد،
به چیزهایی ک علاقه و شوق و ذوقش رو دارم برسم...
برای جواب کنکور باتوجه به رشته ام که معدلیه باید صبرکنم تا شهریور و اخرمهرماه
و هنوزم خونه نشینم و نمیدونم چه کنم..از فرط بیحالی و خستگی و آدمای مزخرف 
دور و اطرافم که با کوچیک ترین حرکتشون،حرفشون،و نزدیک شدنشون به آدم های دوستداشتنیم
کم کم دارم دیوونه میشم...
دلم میخواد هربار که میام و به وبلاگم سرمیزنم یک پست توپ و خوب بنویسم..
امام صادق(علیه السلام):همانااین امر(ظهور) درآخرین پایه ی ناامیدی وسخت ترین مرتبه ی دلتنگی واندوه باشدکه ناگاه نداکننده ای ازآسمان به نام قائم وپدرش آواز سرمیدهد.
امام صادق(علیه السلام):اگرقائم قیام کندحتما مردم اورا انکار میکنند, زیرا اوبه صورت جوانی برومند به سوی ایشان باز می گردد, کسی برعقیده ی خودنسبت به اوپایدار نمی ماندمگرآن کس که خداوند درعالم ذر نخستین ازاو پیمان گرفته باشد.
امام باقر(علیه السلام):پیوسته درانتظار به سرخواهیدبرد
پلتفرم اینفلوئنسر مارکتینگدر سیستم تبلیغاتی روبوکلیک به راحتی می‌توانید تبلیغتان را همزمان در کلی از پیج های اینستاگرام به اشتراک بگذارید صرفا با یک سری کلیک!
روش استفاده پنل تبلیغات اینستاگرام روبوکلیک
1- ابتدا ثبت نام فرمایید  
سئو سایت

بهینه سازی وبسایت
2-تعیین پیج های بلوگر ها
2- متن و عکس یا ویدئو تبلیغ آپلود فرمائید
3- منتظر تایید بلوگر ها باشید
4-تبلیغ شما در وضعیت در فعلا اجرا است
ثبت نام پنل اینفلوئنسر مارکتینگروی اینفلوئنسر مار
✨﷽✨
✅ خداوند مشتاق کیست؟
✍میرزا جواد آقا ملکی تبریزی:
خداوند به یکی ازصدیقین وحی فرمود که من در میان بندگانم کسانی را دارم که مرا دوست دارند و من هم آنها را دوست دارم."آنها مشتاق من هستند و من نیز مشتاق آنها مرا همواره یاد می کند، من نیز به یاد آنها هستم. در تمام کارها به من نظر دارند، من هم توجهم به آنهاست.  آن صدیق گفت: معبود من نشانه آنهاکه مورد توجه توهستند چیست؟ 
فرمود: آنها کسانی هستند که
درانتظار غروب آفتاب هستند تا شب
فرا برسد و تاریک
شهید منصور مهدی
فرزند: محمود
ولادت: ۱۳۴۹
شهادت: ۲۷ دی ۱۳۶۵
محل شهادت: شلمچه (عملیات کربلای ۵)

وصیت نامه:
بسم الله الرحمن الرحیم 
آخرین نامه شهید منصور مهدی که در شب عملیات کربلای 5 (که در این عملیات بشهادت رسیدند) نوشته اند.
الهی دنیا همه فانی است .
 الهی ان طردتنی عن بابک فمن
خدایا اگر مرا از درگاهت برانی ،  چگونه از اینکه در آخرت مورد حسن نظر تو قرار گیرم ، مایوس شوم .
لحظات ، لحظات آخر است و زمان پیوستن به دوست نزدیک است. وجد و نشاط خاصی بین
اوایلSGHAROOOON خرداد و به دنبال قرارگرفتن هواوی در سیاهه سیاه تجاری ایالات متحده آمریکا، ARM روابط تجاری با هواوی را بخاطر تولید خراش تعلیق کرد. بااین حال، آخرین اخبار حاکی از تحول گونه ی این شرکت است. باتوجه به اینکه دراصل فناوری آرم بریتانیایی محسوب می شود، شریک شدن این باهم اتحاد کردن با هواوی نقض تحریم های ایالات متحده محسوب نخواهد شد. ناگفته نماند های سیلیکون برای تولید پردازنده ی موردنیاز گوشی های هوشمند هواوی از تراش های شرکت ARM استف
منصوری باز هم با یک خودروی لوکس دیگر بوسیله میدان آماده است. این تیونر آلمانی که به خاطر تیونینگ خودروهای لوکس بسیار مشهور شده، زمان حال یکی از مدل های سال پیش خود را تیونینگ کرده است. اگر بوسیله یاد داشته باشید سال پیش منصوری یک مرسدس AMG G63 را با شریک طراح مد اسمی آلمانی فیلیپ پلین رونمایی کرد. این همدستی نام آن خودرو را Star Trooper گذاشته وجود و توانست رویت بسیاری از خودرو نویسان را به خود احضار کند. زمان حال با عفو یک سال از آن مدل منصوری نسخه ی د
روز ها میتوانند هر طور که میخواهند از پی هم بگزرند مهم نیست که در آن روز کار مفیدی انجام دادی یا نه فقظ میگزند چرا در این دنیایی که لحظات اینقدر زود میگزرند بیشتر تلاش نمیکنیم همگی همانند لب هایی هستیم که فقط حرف میزنیم وقت عمل که بشود با بهانه های مختلف مثلا امروز کار داشتم ویا امروز حوصله نداشتم  کار را به عقب میندازیم آنقدر عقب که وقتی به خودمان میاییم میبینیم کاغذ های باطله ای شدیم که نه دیگر ارزش خوانده شدن داریم ونه ارزش استفاده کردن ک
نشسته بودم کنارش، رویِ صندلیِ چوبی، تویِ یکسالی که ندیده بودمَش چند چینِ عمیق افتاده بود گوشه ی چشم هاش... نگاهَش را چرخاند رویِ دستَم، دستِ چپَم و احتمالن انگشتِ خالی ام که مثلِ خودش حلقه ی طلایی با نگینِ برلیان نداشت و این حرفها ..."هنوز مٌجردی تو؟ " نگاهم را چرخاندم رویِ دست هام و قدرتمند گفتم" میبینی که "، درحالیکه داشت حلقه أش را تویِ انگشتَش میچرخاند گفت: "بهتر بابا، ازدواج چیه آخه، راحت زندگیتو کن و خوش بگذرون" لبخند زدم، این حرفها را قبل
پباده سازی وبسایت به صورت ریسپانسیو یا این که واکنشگرا باشد عدم به کار گیری از ابزارهایی که برای موبایل و تبلت اهمیت و عمومیت ندارد (مثل استعمال از Flash) استفاده از نوشته به نوعی که نیاز به تعالی نمایی نداشته و قابل قرائت باشد . قراردادن لینک و پیوند ها با فاصله سنجیده بصورتی که استفاده کننده به راحتی بتواند پیوند موضوع حیث خود را انتخاب نماید . 
سئو در مشهداستفاده از ابعاد مناسب جهت مطابقت و همخوانی با برگه سناریو تلفن همراه استفاده کننده ت
iphone mashhad

در شرایطی‌که شما هم به مغازه‌های قانونی اپل در کشورهای گوناگون رفته باشید و از آنان سوال نمایید که تفاوت در میان آی‌فون 7 با یاد 32 گیگابایت و 256 گیگابایت چه می‌باشد؟ مسلما پاسخ می‌شنوید که تفاوت‌ آنان تنها فضای ذخیره سازی داده ها میباشد. حتی در حالتی‌که به مغازه‌های غیرقانونی کشور ایران هم مراجع نمائید، سود فرقی ندارد. کلیه مطمئن می‌باشند که صرفا تفاوت بر رمز مقدار خاطر میباشد و بس. البته دیدنی میباشد بدانید به هیچ وجه اینطور
دایه های مهربانتر از مادر برای تکاب یا عاشقان صندلی های گرم و نرم بهارستان ؟
❇️باتوجه به نزدیک شدن ایام انتخابات تعداد ماشین های گران قیمت چندصدمیلیونی و شب نشینی های سسیاسیون سوخته و خام در معدود ساختمان های میلیاردی که متعلق به مرفهین بی درد تکاب می باشد بسیار زیادشده و بازار آنها داغ داغ است!!!
بنام شب نشینی های دوستانه یا شرکت در نماز جمعه !!!
✅آدم خنده اش می گیرد واقعا ، این مجالس شما اگر شب نشینی است چرا فقط درایام انتخابات رابطه های د
شهید منصور مهدی
فرزند: محمود
ولادت: ۱۳۴۹
شهادت: ۲۷ دی ۱۳۶۵
محل شهادت: شلمچه (عملیات کربلای ۵)

خلاصه ای از زندگی نامه شهید شهید منصور مهدی در تاریخ 1/ 1 / 1349 در خانواده ای متدین و مذهبی در شهر تهران دیده به جهان گشود. در همان کودکی چهره نور و ایمان در او مشخص بود. در سن پنج سالگی کمر همت به آموزش قرآن و فراگرفتن احکام و خواندن نماز بست و در همان زمان با وجود کمی سن بسیاری از ادعیه و سوره قرآن را از حفظ داشت و در سن هفت سالگی در مدرسه شهید عدالت منش ک
اگر قصد خرید گوسفند زنده سالم دارید کار چندان سختی نیست، برای تشخیص گوسفند زنده سالم می توانید از طریق مشخصات ظاهری و رفتاری گوسفند پی به سلامت گوسفند ببرید. در ادامه ی این مقاله به این موضوع میپردازیم، تا بتوانید گوسفند زنده سالم را به راحتی تشخیص دهید.
رفتار گوسفند سالم
اولین قدم برای آشنایی با اعمال گوسفند سالم در شناخت الگوهای رفتاری مرتبط با بیماری است:
– گوسفند سالم، در ظرف یک سال، صفات رفتاری وسیعی را نشان می دهد که تشخیص آنها از
جگوارهای خوشگل در باغ وحش صفادشت

یکی از زیباترین تجربه‌های ممکن برای اشخاص شیفته حیات وحش و حیوان ها می تواند تماشای گونه‌های متفاوت حیوان‌ها و تماشای بازی , طعام تناول کردن و چه بسا خوابیدن آن ها باشد . گلشن وحش صفادشت باغ‌وحشی است که‌این قابلیت و امکان را برای شما مهیا نموده است . گلشن وحش صفا دشت که در شهرستان ملارد واقع شده از باغ‌وحش‌های استان تهران بوده که نزدیک به ۵۰ کیلومتری غرب این استان قرار گرفته است . ای
ولی درصورتی که شما وقت آن را نداشته باشید که برای هر کدام از کلمات خود قیمت‌گذاری کنید، می توانید به گوگل بگویید که این عمل را برای شما به فیس خودکار انجام دهد . 
بحث هزینه‌ها در گوگل فراوان مهم است و توصیه میکنیم درصورتی که بر تبلیغات گوگل ادز مسلط نیستید، از مدیریت شخصی کمپین صرف‌نظر فرمائید و تبلیغات خویش را به آژانس‌های متخصص بسپارید . 
در پایان، ذکر این نکته را الزامی میدانم که چون گوگل سرویس تبلیغاتی خویش را در جمهوری اسلامی ایران ت
گوشی 
پسند بودن سایت صادقانه بگوییم، در صورتی‌که سایت شما گوشی پسند نیست، مطمئنا با شکست مواجه خواهید شد . بیش از 54% یوزرها فیسبوک در اکنون حاضر از شیوه موبایل هایشان به این شبکه اجتماعی دسترسی دارا‌هستند . با توجه به اینکه فیسبوک در اکنون حاضر دارای 1 .65 میلیارد کاربر فعال در ماه است، می بضاعت و توان سود گرفت که صرفا به این واسطه، نزدیک به 900 میلیون استفاده کننده دارای گوشی هوشمند داریم . 
سئو سایت
این روزها در حیث داشتن یوزرها موبایلی یک فر
گوشی 
پسند بودن سایت صادقانه بگوییم، در صورتی‌که سایت شما گوشی پسند نیست، مطمئنا با شکست مواجه خواهید شد . بیش از 54% یوزرها فیسبوک در اکنون حاضر از شیوه موبایل هایشان به این شبکه اجتماعی دسترسی دارا‌هستند . با توجه به اینکه فیسبوک در اکنون حاضر دارای 1 .65 میلیارد کاربر فعال در ماه است، می بضاعت و توان سود گرفت که صرفا به این واسطه، نزدیک به 900 میلیون استفاده کننده دارای گوشی هوشمند داریم . 
سئو در مشهد
این روزها در حیث داشتن یوزرها موبایلی یک
انواع مکانیزم های دفاعی
1-4-3-2. سرکوبی
فروید سرکوبی را مهم ترین مکانیزم دفاعی میشناسد(خداپناهی 1390).سرکوبییکی از ابتدائی‌ترین و بنیادی‌ترین مکانیزم‌های دفاعی است که براساس آن”من” آنچه را قابل پذیرش نیست از هوشیاری می‌راند. این ساده‌ترین و بدوی‌ترین تدبیر”من” برای در امان ماندن از شر تمایلات غیرقابل پذیرش است. برای اجرای فرآیند سرکوب نیاز به زور و فشاری آگاهانه است تا کشش نامعقول محکوم به فراموشی شود. راندن یک رانش از سطح آگاهی، اگر با
طراحی سایت 8 . از فضای سپید نترسید . فضای سفید یا به عبارتی خلأ یک المان درخشان در پباده سازی سایت هست که مقدار خوانایی و چشم شدن تارنما را بهبود میبخشد . به‌این فضا «فضای منفی» هم گفته میشود به این دلیل‌که هیچ المانی مثل محتوا، عکس و یا مواقعی از این دست درین نواحی چشم نمی شود . 
طراحی وب
بخش اعظمی از صاحبان وبسایت‌ها سماجت دارا هستند که از ذره ذره سایت برای معرفی محصول ها و سرویس ها و یا این که قرار دادن مطالب و نکات موثر به کارگیری کنند در ح
استانبول یک کدام از بزرگ ترین و توریستی ترین شهرهای ترکیه است , پیشین از هجرت به‌این شهر با راهنمای مهاجرت به استانبول خویش را برای یک مهاجرت عالی و مالامال قصه مهیا فرمائید , استانبول به دلیل داشتن مرکز ها خرید متفاوت و همینطور برگزاری جشنواره های دیدنی زیاد میان گردشگران دوست داستنی است و تور استانبول یک کدام از پرفروش ترین سفرهای فرنگی به شمار میرود .استانبول در شمال غربی ترکیه و در ناحیه مرمر واقع شده‌است , نصیب کهن این شهر بر روی هفت ت
خوب است بدانید وقتی به سفر یونان می‌روید، یکی از جزیره‌ هایی که باید در صدر فهرست‌تان باشد، جزیره‌ سانتورینی است. با آب های شفاف و خوش رنگ، جاذبه های تاریخی بی نظیر و سواحل تمیز که این آخری از شاخصه های آن است.

چندی پیش در مجله دلتا مطلبی در همین سرویس گردشگری مان، با نام “به یونان سفر کنیم، خیلی هم خوب” منتشر کردیم. دوستی کامنت کرده بودند: «جای جزیره سانتورینی در مطلب‌تان خالی بود.» به همین ترتیب تصمیم گرفتیم مطلبی راجع به این جزیره دی
بسم الله الرحمان الرحیم
  *شهید سال کبیسه !  ( تقدیم به روح شاد وجاودانی شهید ناصر ورامینی )
پاییز61
☜ ... همانطور که می دانید؛ هر سالِ کره زمین؛ یعنی مدت زمانی که لازم است زمین یک بار به دور خورشید بچرخد، 365 روز و 5 ساعت و 48 دقیقه و 47 ثانیه است. اما در تقویم ها یک سال با 365 روز ثبت شده و ساعات و دقایق اضافی در نظر گرفته نشده است. برای حل این مشکل، در تقویم ها در هر چهار سال یک روز به ماه فوریه اضافه می شود تا زمان واقعی و روزهای تقویم هماهنگ شوند و از

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها