نتایج جستجو برای عبارت :

کم گذاشتن

وقت گذاشتن برای همسر چقدر اهمیت دارد؟

اهمیت وقت گذاشتن برای همسر

همیشه این سؤال برای ما به وجود می آید که چه قدر از زمان مان را باید صرف روابط عاطفی مان کنیم؟ چه قدر با شریک زندگی مان در رابطه باشیم تا ارتباط مان خراب نشود؟ اول از همه هیچ قانون ثابتی برای آنکه بگوییم به عنوان مثال فلان قدر ساعت شما باید با شریک زندگیتان باشید تا رابطه ای سالم را تجربه کنید، وجود ندارد.
ادامه مطلب
سلامتو چندروزی که گذشت همه جا سیاه بود استوری، پست، کامنت، جنگ بود و کشتار و شیوندلتنگ اتفاقاتی بودم که دلخوشی از اونا ندارم مثل استوری گذاشتن از رانندگی، عکس گذاشتن از غذا ، برای روزمرگی هایی که شاید به اشتراک گذاشتن اونا برای کا اصلا مهم نباشه. دیدم که گاهی دیدن چیزایی که حتی ازشون بدت میاد میتونه چقد جذاب تر از اخباری باشه که میشنوی.
آرزویی ندارم دیگه جز اینکه مثل اولین بیست و ششم دی ماه برف بیاد، که مثل اون روزا که به من گفتن به هرکی که تا
اصلا من احمق من خل،

همین که پسرای دور و بر من که اینجا رو میخونن، دیگه با عکس عوض کردن توی پروفایل و میدونم نوشته گذاشتن و درست کردن ریش و سیبیل عجیب غریب و گذاشتن عکسش توی پروفایلشون دلبری نمیکنن و سنگین و رنگین سر جاشون نشستن برای من کافیه. همین که یارو نمینویسه: you really are my ecstasy

بعدم زیرش اسم پسر خواننده نمیذاره (که معنیش میشه: من همجنسگرا هستم)، برای من کافیه :)

:)

اسم بچه خواهر شمسی خانوم رو گذاشتن" تداعی"!!
چند روز پیش هم همکارمون شیرینی بچه ش رو آورده بود که اسمش رو گذاشتن "وندا" !! اولین سوالی که به ذهن میومد این بود که وندا دختره یا پسر!
توی احادیث هست بهترین کادوی هر پدر مادری برا بچه شون، نام نیک هستش
پدر مادر عزیز فکر فردای بچه ت رو هم بکن که بزرگ میشه و چهار نفر تو جمع میخوان صداش کنن
درسته اینچیزا عقیده شخصی هرکسیه و قابل احترامه ولی بلاخره ...

پ.ن: آهان یادم رفت که صبا هم که تو آمریکا زندگی میکنه و ب
برای گذاشتن رمز عبور روی تلگرام نیازی به استفاده از اپلیکشن های دیگر ندارید و می توانید با مراجعه به تنظمیات خود این پیام رسان به چنین قابلیتی دست پیدا کنید. برای استفاده از این ویژگی می بایست به تنظیمات تلگرام رجوع کنید و از آن جا وارد منو Privacy and Security شوید. در صفحه باز شده به دنبال گزینه PassCode بگردید و با ورود به این بخش تنظیمات آن را فعال کنید و رمز عبور خود را ارائه دهید.
به طور کلی مهریه زن از دو طریق قابلیت وصول دارد :
۱-از طرق جرای ثبت             ۲- از طریق دادگاه خانواده
اما آنچه موضوع بحث ماست بهترین روش به اجرا گذاشتن مهریه است که از نظر نویسنده و بیشتر وکلا بهترین روش برای به اجرا گذاشتن مهریه اقدام از طریق اجرای ثبت است .
اما چگونه باید از طریق اجرای ثبت مهریه را به اجرا گذاشت ؟
برای مطالبه مهریه از طریق اجرای ثبت ابتدا زوجه باید به دفتر ازدواجی که عقد رسمی در آنجا صورت گرفته مراجعه نماید و در خواست کت
مهرم 110سکه هست برای تحت فشار گذاشتن که بتونم طلاق بگیرم به اجرا گذاشتم چون میگه طلاق نمیده اداره ثبت گفتن لازم نیست ببرم دادگاه پروندمو، مگه امکان داره که نره دادگاه،حقوق پسر رو دادگاه توقیف کرده برای پیش قسط باید به دادگاه بره پرونده؟ لطفا راهنمایی کنید من چیکار باید بکنم که بتونم به طلاق توافقی برسم، من مهریه نمیخام مچکرم
سلام به همه دوستان گرامی از سراسر جهان

به قول وردپرس ، سلام دنیا 

با نام و یاد خدا مطلب گذاشتن تو این وبلاگ رو شروع میکنم. ان شالله بتونم کمکی به گناهکاران کنم و ان شالله شمام بتونید کمکی به من گناهکار بکنید تا همه بتونیم به خداوند متعال نزدیک و نزدیک تر بشیم.

من دوست دارم تو مطالبم خودمونی حرف بزنم ، پس شمام راحت باشید تو نظر گذاشتن.

به امید روزهای خدایی و خوب.
به طور کلی مهریه زن از دو طریق قابلیت وصول دارد :
۱-از طرق جرای ثبت             ۲- از طریق دادگاه خانواده
اما آنچه موضوع بحث ماست بهترین روش به اجرا گذاشتن مهریه است که از نظر نویسنده و بیشتر وکلا بهترین روش برای به اجرا گذاشتن مهریه اقدام از طریق اجرای ثبت است .
اما چگونه باید از طریق اجرای ثبت مهریه را به اجرا گذاشت ؟
برای مطالبه مهریه از طریق اجرای ثبت ابتدا زوجه باید به دفتر ازدواجی که عقد رسمی در آنجا صورت گرفته مراجعه نماید و در خواست کت
روز‌های تعطیل، روز‌های مناسبی برای پست کردن نیستن. چون مخاطبان مشغول کار‌های خودشون یا استراحت و خوش‌گذرونی هستن.
بهترین زمان (در اکثر شبکه‌ها) در طول هفته، زمان استراحت و ناهاره.
بهترین زمان پست گذاشتن تو اکثر شبکه های اجتماعی، چهارشنبه ها و پنجشنبه هاست. 
اما لینکدین چهارشنبه ها 
و توئیتر جمعه ها. (برخلاف شبکه های اجتماعی دیگه)
احترام گذاشتن چیست و چه عواقبی دارد؟
ریشه آن در لاتین دوباره دیدن و در واقع گرامی دیدن است
ممکن است از فردی تنغر داشته باشید یا با او مخالف باشید اما به عنوان یک انسان و با یک نگاه مثبت دوباره او را بپذیرید
در این صورت از  هرآنچه ممکن است برای شما مفیذ باشد دریغ نخواهید کرد
از طرف دیگر عنصر دیگر احترام گذاشتن و ریشه دیگر آن حفظ حریم و توجه به آن است
در صورت حفظ حریم از نزاع در امان خواهید بود
راهکارها:
1.خود را آرام کنید. استرس و تنش نداشته باشید
حتما برای شما هم اتفاق افتاده که بخواهید به جای گوشی با کامپیوتر خود در اینستاگرام را چک کنید و یا در آن پست بگذارید. برای پست گذاشتن در اینستاگرام با کامپیوتر باید از ورژن تحت وب آن استفاده کنید. مرورگر کروم را باز کنید و از طریق سه نقطه بالای صفحه گزینه های More Tools و Developer Tools را انتخاب نمایید. در ادامه بر روی آیکون موبایل و تبلت کلیک کنید تا گوگل کروم سایت ها را مانند نمایشگر برایتان نمایش دهد. در این مرحله وارد وبسایت اینستاگرام شوید و پس از و
چرا بعضی از خانواده های دختر دار به مهریه زیاد اعتقاد دارند ؟
زوجینی را دیدم که بعد از آزمایش و دست کردن حلقه ازدواج به دلیل اصرار زیاد پدر و مادر زوجه بر مهریه زیاد از ثبت ازدواجشون در اون جلسه خودداری کردند و مادرش گفت یا آنچه من میگویم یا اینکه به هم میزنیم.
بعد از یکی دو روز پدر و اقوام زوجه که دیدند قضیه جدی است واسطه فرستاده بودند که هر چه شما بگین چون می دیدند که بین اقوام و آشنایان اسم گذاشتن و کنار کشیدن برای اونا بد است اما پسر زیر بار
رازهای 360 تور مجازی 
 نرم افزار آموزش پاناروما و تور مجازی به صورت تصویری و گام به گام 
 تنها نرم افزاری نرم افزار آموزشی صفر تا صد ساخت تورمجازی و عکس‌های پانوراما به شکل تصویری و زبان فارسی 
در نرم افزار راز های ۳۶۰ به شکل تصویری و دسته بندی شده و بیانی ساده و روان با مثال های بسیار قابل فهم و  ا بزارهای قابل دسترس. 
این نرم افزار به آموزش ۳ بخش اصلی VR یعنی کار با دوربین - کار با نرم افزار - انتشار تور 360 پرداخته و همه دروس با صدا و تصویر به زبا
توضیحاتی در مورد شرم shame و گناه guilt   از دیکشنری پروفسور سلمان اختر ۲۰۰۹

گناه یک تجربه ملال آور متعاقب زیر پا گذاشتن قوانین ملی، خانوادگی یا مذهبی است یا حتی تفکر به این زیر پا گذاشتن ( transgression ) است.

براساس نظریه فروید منشاء گناه ادیپال و برمی گردد به آرزوهای پدرکشی و
زنا با محارم در کودکی ، و به دنبال احساس گناه نیاز به
ادامه مطلب
بهترین دندانپزشکی در نیاوران
دندانپزشکی در نیاوران
ارائه خدمات دندانپزشکی در نیاوران توسط کلینیک دندانپزشکی دکتر میثم محبی در تهران
در این کلینیک خدمات اولیه کلینیک شامل موارد زیر است:
ویزیت اولیه و دادن مشاوره های ضروری به بیماران
دادن آرامش به بیماران قبل از آغاز کار از جمله در مورد کودکان و افرادی که می ترسند.
استفاده از روشهای مناسب برای کنترل و کاهش درد بیمار
عکس برداری در صورت ضرورت
درمان‌های دندانپزشکی از جمله جرم‌گیری، پر کردن،
آداب دست بوسی در ترکیه 

همانطور که میدانیم مردمان کشور ترکیه به احترام به بزرگان اهمیت زیادی می دهد. عادات دست بوسی یکی از عادتی می باشد که بیانگر احترام و علاقه می باشد که اکثرا افراد کوچکتر خانواد با بوسیدن و گذاشتن دست بزرگان بر پیشانی خود ابزار احترام می کنند. اما هرگز فراموش نکنید گذاشتن دست بر روی پیشانی فقط برای بزرگان است و هیچگاه نباید دست افراد کوچکتر و یا کم س و سال را بر روی پیشانی گذاشت که این کار بی احترامی تلقی می شود.
http://turki
اگر هنگام گذاشتن هویج در یخچال، سر آن را ببرید مدت بیشتری تازه می‌ماند و پلاسیده نمی‌شود.

آماده شدن زودتر چای

اگر مهمان دارید و می‌خواهید چای شما زود آماده شود به اندازه یک استکان آب در کتری بریزید و بگذارید به جوش آید. وقتی جوشید با آن چای خود را دم کنید و سپس کتری را پرکنید تا بجوشد. وقتی جوش آمد، چای غلیظ به دست آمده را رقیق کنید. دیگر فرصت بیشتری برای دم کشیدن نیاز نخواهید داشت.

خش‌های ظروف بلوری را می‌توانید با خمیر دندان صیقل دا
مجموعه پادکستهای «بِه‌شید» تلاش من برای به اشتراک گذاشتن نتایج تلاش‌هایم برای رسیدن به راه‌حل‌هایی آسان و کارآمد برای تغییر، کنار گذاشتن تنبلی و رسیدن به حال خوب است.

این پادکستها در کانال بِه‌شید در سایت شنوتو و در صفحه‌ی پادکست بِه‌شید در اینستاگرام هم بارگذاری شده و می‌شوند، ان‌شاءالله.

کانال بِه‌شید در شنوتو
صفحه‌ی پادکست بِه‌شید در اینستاگرام
متخصص ایمپلنت کیست ؟

متخصص ایمپلنت دندان باید دارای چه خصوصیاتی در امر جراحی ایمپلنت و کاشت دندان باشد . این عامل علاوه بر اینکه به تجربه و سواد متخصص ایمپلنت بستگی دارد به تجهیز بود کلینیک ایمپلنت به دستگاه های به روز در زمینه جراحی ایمپلنت دندان نیز بستگی دارد .
دندانپزشکان بعد از پشت سر گذاشتن دوره تحصیلی دندانپزشکی عمومی میتوانند ایمپلنت بکارند اماشخصی متخصص ایمپلنت دندان است که چند سال تحصیلات تخصصی در امر جراحی ایمپلنت و پیوند است
آموزش گذاشتن مژه مصنوعی
داشتن مژه های بلند و پرپشت باعث جذاب تر شدن آرایش چشم ها میشود, اما برخی از خانم ها از داشتن مژه های بلند و پرپشت محروم اند و میتوانند از مژه های مصنوعی برای مجالس و مهمانی ها استفاده کنند.
اگر شما هم مژه های کوتاهی دارید و میخواهید از مژه مصنوعی استفاده کنید باید روش گذاشتن آن را بیاموزید تا نیازی به آرایشگاه رفتن نداشته باشید.
آموزش چسباندن مژه مصنوعی
برای چسباندن مژه مصنوعی نباید چشم هایتان آرایش داشته باشد, اول با
نویسنده و محقق : اشکان ارشادی ، از کرمانشاه 
این مطلب جالب را تا پایان بخوانید و چند پیشنهاد و راه کار هم برای رشد و ضخامت مو خدمت شما عزیزان ارائه خواهم داد.
در گذشته هیچ طبیبی همانند امروزه ، کوسه بودن یعنی عدم رشد و رویش مو در صورت را بیماری ندانسته ولی ریش و سبیل همیشه از ادوار گذشته تا به امروز مهم است و گاه متناسب با شغل و گاه متناسب با شمایل و گاه..... باید به داشتن و گذاشتن ریش و سبیل اهمیت داد. مثلا در دوره شاه عباس تراشیدن ریش و گذاشتن سبی
✅زبان اول:تاییدوتشویق
اگرهمسرشماجزء آن دسته از افرادی هست که دوست دارد از او تمجیدکرده،بنابراین حتی اگر یک لیوان چای برایتان آورد این کار را انجام دهید.
✅زبان دوم:اختصاص وقت
آیادقت کردید به شکایات همسرتان که هیچ وقتی برایشان نمی گذارید؟این یعنی زبان محبت شما وقت گذاشتن است و بدانید این وقت گذاشتن یعنی تمرکزوتوجه به همسر نه صرفاًدرکناراوبودن.
✅زبان سوم:هدیه کردن
بدانید ازنظرکسی که زبان محبت اودریافت هدیه است قیمت هدیه چندان ارزشی ندار
کانال تلگرامی ما 
#AVENGER
. یکی از برترین کانال ها امنیت و اموزش
.اولین پاپ کننده اموزش های امنیتی وساخت سایت
. گذاشتن پنل های رایگان مانند فالور ,ویو ,کامت و لایک و....
. گذاشتن انواع سورس هکری و پنل ها
. لطفا جهت ورود به کانال رو لینک زیر کلیک کرده

یه اقایی
از سال 90

شروع کرده

از کسانی که دارن میرن از ایران بیرون،
لحظه آخر عکس میگیره،

مثل اینکه قیافه هیچ کدوم خندون نیست و همه اخم کردن.

اینها به کنار،

میگن مهاجرت جزو 4 تا ماتم بزرگه یعنی بدتر از درد اون، دردی وجود نداره، و غمش مساوی با از دست دادن عزیز هست.

امروز دوباره این یادم اومد،
که من با همچین مسئله ای روبرو شدم،

و دوست من (تنها دوست من توی کانادا)، نه تنها هیچ کمکی نکرد، نه تنها زیر همه قولهایی که خودجوش داده بود زد، نه تنها
عکس گرفتن از نوزاد خطرناک است؟ عکس
گرفتن از نوزاد می تواند یکی از لذت بخش ترین کارهایی باشد که از سوی
اطرافیان انجام می شود، درواقع عکس گرفتن از نوزاد و به اشتراک گذاشتن
تصاویر نوزاد در شبکه های اجتماعی موضوعی عادی شده است.
عکس
گرفتن از نوزاد می‌تواند یکی از لذت بخش‌ترین کار‌هایی باشد که از سوی
اطرافیان انجام می‌شود، درواقع عکس گرفتن از نوزاد و به اشتراک گذاشتن
تصاویر نوزاد در شبکه‌های اجتماعی موضوعی عادی شده
عمل جراحی گذاشتن باتری قلب, تعداد ضربان قلب
کودکان، نوجوانان و بزرگسالان همگی می‌توانند از باطری قلب استفاده کنند
وقتی تعداد ضربان قلب بشدت کاهش یابد برای جلوگیری از به خطر افتادن جان بیمار قلبی، راهی بجز کار گذاشتن باتری یا دستگاه ضربان‌ساز وجود نخواهد داشت.
قلب در حالت طبیعی، هر دقیقه حدود 60 تا 100 ضربان دارد که به وسیله یک گره سینوسی دهلیزی در قلب تولید می‌شود. حال اگر به دلایلی این گره سینوسی اختلال پیدا کند 
یا در مسیر امواج الکتریکی
خوب امشبم عروسی علی رو گرفتیم و تمام شد و رفت . حالا علی هم قاطی مرغ ها شد:) منظورم از مرغ یعنی متاهل شدنه  . امشب فک کنم جزء بهترین و خاطره انگیز ترین شب زندگیش میشه با اینکه 20 سالش اینا بود ولی جا داره به خاطره این تلاش ها رسیدن به عشقش براتون چند خط بنویسم . 
علی از 15 سالگی با همسرش آشنا شده اون دوران فک کنم تو همون فاز لاو اینا بودن ولی جدی بودن ... وقتی میگم جدی یعنی سرش  شده بود دعوا هم میکرد . علی جزو کسایی بود که از نظر من تونست رابطه شو با چنگ
به نظر من حال ماه رمضون تو نماز ظهر و عصر جماعتش تو مسجد خوندن و بعد جلوی باد کولر مسجد نشستن و گوش دادن به حرفای حاج آقای مسجده!
انصافا قبول دارید؟!
یه چیزایی تو ذهنم واقعا از ماه رمضون امسال می مونه ...
اون نماز جماعت هایی که بچه ها داخل حیاط خوابگاه موکت می انداختن.
اون یه ربع به اذون تواشیح اسماءالحسنی گذاشتن ها.
اون جامهری رو با مهر هاش از داخل نمازخونه برداشتن ها و تو حیاط رو صندلی گذاشتن ها!
اون تنظیم میکرفون های علیرضا فرحـ....
اون نسیم خنک
رفتم دکتر. نشستیم فکرهایمان را روی هم گذاشتیم و به سه نکته رسیدیم! علت ارتعاشات 1-فشار عصبی چند روز پیش و 2-موبایل 3-کم خوابی ست.
نتیجتا من برای حفظ سلامت جسمی و کمی هم سلامت فکری باید این سه را مدیریت کنم. حالا چندتا مسئله پیش می آید! مقاله خواندن ها و کتاب خواندن ها با موبایل بوده تا الان، چه کنم؟ روی بیاورم به مجلات و کتاب های کاغذی! پس لازم است سری به کتاب فروشی مسترامیدی دلبرم بزنم، احتمالا برایم چایی بریزد و از رمانی که به تازگی خوانده بگوید
بسم رب

میگم، خوبه وبلاگ هم خاصیت استوری گذاشتن داشت؛

بعد تو میومدی حرفایی که توی طول روز نمیشد بزنی رو استوری کنی

مثلا بیای ساده بنویسی؛ 

نمیدونم الان در چه حالی هستی 

من اما  نفسم می گیره...

در هوایی که نفس های تو نیست، جانا ...  

گذاشتن پست به صورت روزانه باعث می‌شود شما در کانون توجه مخاطبتان بمانید. در حقیقت شما به کاربرانتان نشان می‌دهید که کسب و کار شما فعال و زنده است و شانس اینکه فالوورهای شما به پستتان واکنش نشان بدهند بیشتر می‌شود. علاوه بر این لایک و کامنت فالوورهای شما به فالووهای شما هم نشان داده خواهد شد و همین چرخه باعث می‌شود شما بیشتر دیده شوید.
همچنین پست گذاشتن در ساعات مختلف را امتحان کنید و نتیجه را بررسی کنید. شما باید مخاطب خود و نیازها و رفتار
شوخ طبی و خوش رویی را می توان ساده ترین راه شادی بخشی دانست ، زیرا شوخی ، روح ها را شادمان و انسان و محیط اطراف وی را شاد می کند ، کینه ها را می زداید ،انسان ها را به هم نزدیک می کند، دل ها را به هم پیوند می دهد و جوّ حاکم بر کلاس را شاداب و با طراوت می کند.البته ان نوع شوخی که موجب استهزای دانش اموزان شود و حرمت و شخصیت انان را خدشه دار کند،اداره ی کلاس را از دست  معلم خارج و دچار بی نظمی می کند
گفتار های غیر کلاسیروز نشاین در یک ازمایش نشان داد که
بسم الله الرحمن الرحیم-نظریات شخصی است-اگر
تفکرات فردی درک شود- تاحدی درک فرد وچرائی ان راحت تر  درک میشود- بعنوان مثال- ما-درفارسی میگویئم-
امتحان دادیم وسازمان میگوید ما امتحان گرفتیم اصل قضیه به برگه بر میگردد چون
داوطلب برگ را میدهد میگوید امتحان دادیم وسازمان برگه میگیرد میگوید امتحان
گرفتیم ودرزبان انگلیسی دواطلب میگوید ما امتحان گرفتیم –هم درزبان فارسی وهم
درزبان انگلیسی  میگویم دوش گرفتیم چون اب
گرفتیم حال- اگر کتاب از داخل کیف ب
     حالا نیستین عکس پروفایل و استوری های مخاطبین پزشک من رو ببینین. همگی ماسک N95 زده و گان پوشیده و دستکش جراحی دستشونه و البته شیلد گذاشتن و احساس فلمینگ بودن بهشون دست داده که یکی ندونه فکر میکنه توی آی سی یو عفونی کشیک میدن.
اشتباه بزرگ تنها گذاشتن یمن توسط غرب و شرق آنها را از معادلات آینده حذف خواهد کرد.
یمن برای همیشه از دسترس صهیونیسم خارج خواهد بود. یمن همین الان ایران دوم هست هم از نظر موقعیت هم رفتار.
بزرگترین نقص غرب در دهه اخیر فقط و فقط نداشتن اندیشمندان هست که تمام امکاناتشان را به هرز برده است.تمدن غرب اکنون یک بدن بدون سر است.
از دیشب همش بی اختیار این جمله رو میگم
"داغ رو دلمه.." دارم میسوزم انگار یه تکه ذغال داغ گذاشتن رو جگرم
آه میکشم و نفسم بالا نمیاد
خدایا.. خدایا.. حرفم بزنم میزنی تو دهنم
باشه من بد.. ولی بگو کی خوب بود؟ کدومشون عزیز دردونت بودن؟ کدومشون دل مارو نشکوندن..
خستم از نفس کشیدن 
پدربزرگم
گلاب به روتون دشویی نمیره
نه که نخواد
نمی تونه
دیروز واسش سوند گذاشتن
ولی بعد دیگه درش آوردن
گفتن ببرین تا فردا
اگه تونست که هیچ
اگه نه شاید مشکل از کلیه ش باشه
الان یه خاندان
چشم انتظار دشویی پدربزرگ منن
و با اخبار لحظه ای داره پیگیری میشه :/
به کانال اپارات من سر بزنید و دنبال کنید و لایک کنید . مود های جی تی ای 5
، مپ های ماین کرافت ، فیلم های خنده دار و غیره . لینک دانلود مپ ها و
مود ها رو هم میزارم . قبل از گذاشتن مد و مپ هم اونو امتحان میکنم . ادرس :
aparat.com/video2movie این ادرس رو سرچ کنید میاره .
شاید قرار باشه یکسری قوانین پایه بذاریم که قاعدتا از حوصله من خارجه و طبق معمول باعث میشه منو درگیر حاشیه کنه ولی در هر حال:
جیغ و داد نداریم. فحش و فحش کاری نداریم. چیزاهایی که میخونید قرار نیست جبه بگیرید و یا فکر کنید تو جبه خاص سیاسی یا اقتصادی یا هر چی
و همینا. کلا زیاد اهل قانون گذاشتن نیستم. :دی
یه پیشنهاد دارم براتون، به هیچ وجه به دیجی کالا و دیگر سایت های خرید و فروش سر نزنید.
چرا؟ چون با واقعیتِ افزایش نجومی قیمت ها مواجه میشید و جز اعصاب خوردی و مثل من پست گذاشتن در بلاگ کاری دیگه ای از دستتون بر نمیاد.
آخه یه تلویزیون چیه که در عرض یک ماه از اردیبهشت تا خرداد 5-6 میلیون افزایش قیمت پیدا کرده؟
سوال:
آیا بوسیدن مهر و ضریح و .... و یا گذاشتن مهر در نماز یا طواف دور ضریح و اموری از این قبیل.... همانطور که وهابیت معتقد هستند، شرک محسوب می­شود؟

پاسخ:
در نگاه شیعه، اموری از این قبیل کفر و شرک محسوب نمی­شود، زیرا اشتباهی که در نظر شبهه کننده وجود دارد خلط بین مسجد و مسجود، معبد و معبود است. مُهر، مسجد (محل سجده) است نه مسجود تا بگوئیم پس این مسجود(مهر)، در کنار مسجود دیگر یعنی خداوند متعال قرار گرفت، پس شرک و کفر است. اگر این چنین بود هر اهل نما
فکر میکنید با 118 هزار تومنی که طی هفته ی پیش در آوردم چی کار کردم؟
رفتم دادم پوستمو لایه روبی کردم!
چرا؟
چون به قدری زشت و سیاه و بی ریخت شده بودم که دیگه دلم به حال آقای محترم و اعضای خانواده م می سوخت :|
مدت زیادی نشستن تو اتاق درس و امتحان و حرص و استرس و .... واقعا پوستمو خراب کرده.
بنابراین جیب عنکبوت زده مو تکوندم رفتم لایه برداری.
حالا سفید شدم؟ خیر.
خوشگل شدم؟ خیر.
حس خوبی دارم؟ بله.
حس میکنم سبک و تمیز شده پوستم؟ بله.
مراحلش به این شکل بود که ا
سلام دوستان عزیز
عذرمیخوام بابت طولانی شدن غیبت 
اخر سال بود و برنامه های فشرده کاری 
ولی من وب رو فراموش نکردم و کلی مطلب اماده کردم و به زودی اپ میکنم 
با من همراه باشید
چیزای زیادی قراره یاد بگیریم از هم . 
دوستانی که شماره تماس گذاشتن برای ارتباط تو تلگرام بهشون پیام دادم :)
اون ور انگار غریبم :(
همهی کسایی که من و میشناسن اینجان و اینور بدون گذاشتن هیچ پستی بازدیدش از وبلاگ جدیدم بالا تره :/
.
.
سوال مهمی که پیش میاد اینه که اگه بخوام هم اون فرد مزاحم دیگه نتونه بیاد اینجا و هم شما بازم فالو داشته باشیدام، اگه آدرسا اینجا رو عوض کنم درست میشه؟!
اون ور انگار غریبم :(
همهی کسایی که من و میشناسن اینجان و اینور بدون گذاشتن هیچ پستی بازدیدش از وبلاگ جدیدم بالا تره :/
.
.
سوال مهمی که پیش میاد اینه که اگه بخوام هم اون فرد مزاحم دیگه نتونه بیاد اینجا و هم شما بازم فالو داشته باشیدام، اگه آدرسا اینجا رو عوض کنم درست میشه؟!
کانال ما در سروش فَِقـَِـط بَِرَِاَِےَِتَِو ⚘به عاشق و معشوق های شهر بگوییددلبری برای یکدیگر رابگذارند به وقت تنهاییشان!خیابان و تاکسی و متروجای دست کشیدن روی ابروگذاشتن سر روی شانهو لمس شال و گیسو نیست...!شاید یک نفر چشمانش را بستشاید یک نفر خاطرش پر کشیدشاید یک نفر دلش رفتشاید یک نفر دلش خواست...!#علی_سلطانی⚘
خونه‌مون روبروی مسجده و از سه ساعت پیش بلندگوهاش دارن میترکن و هی یه آهنگو رو دور تکرار گذاشتن. باید امشب خلاصه‌ی چارتا مقاله رو تحویل بدم و اصلاً تمرکز نمیتونم بگیرم. دیگه اعصابم به اینجاش رسیده. اباصالح و کوفت ://// زنگ زدم ۱۱۰. امیدوارم دیگه صداشونو انقددد زیاد و طولانی بلند نکنن! 
مواد لازم برای پست گذاشتن در وبلاگ:
۱. ددلاین 
۲. هندزفری و رادیو پیام
۳. لیوان لیوان چای و باچی
۴. یک درامای کره‌ای در حال پخش استاپ خورده در پس‌زمینه
۵. استرس
۶. عذاب وجدان
* باچی : هر آن چیزیست که برای لذت‌بخش‌تر کردن چای با آن تناول می‌شود. 
بعضی وقتا آدما بیش از حد به خودشون مینازن،اینجوری میشه که صفت مغرور میچسبه به ته اسمشون
اما گاهی هم آدما برای حفظ جایگاه و احترام گذاشتن به خودشون،مغرور بودن رو انتخاب می کنن و این عالیه
چرا؟چون توی این دنیای گرگ ها اگر مغرور نباشیم،گرگا ما رو با بره اشون ، اشتباه می گیرن.
باید گرگ بود ولی نباید بره گرفت.
IP:    144.76.80.208Ping:    326 msHostname: دلایل امنیتی  از گذاشتن نام معذوریم.Ports:    80
این اطلاعات را در قسمت تنظیمات موبایل خود در قسمت نام های نقاط دستیابی امتحان کنید.
نوع اپراتور:نامشخص یکی از ایرانسل-رایتل-همراه اول-------------------------------------------------------
***حالشو ببرید تا بسته نشده***
از طرف موسسه ای ک کار میکنم، فردا ی عالمه برنامه های تفریحی گذاشتن و الان دارم میرم برای اون، دو جا میخایم بریم و ناهار و همه همکارا هم تقریبا هستن، ولی احساس میکنم اونقد ک باید، خوشحال نیستم. نمیدونم چمه! این وضعیت رو دوست ندارم.
+ میخواستم با خودم پد بردارم چون نزدیک پریودمه ولی یادم رفت! اَه!
۱. کتاب بچه های عجیب و غریب یتیم خانه خانم پرگرین ۱ ـو شروع کردم که مال انتشارات پریان ـه [داستان جذابی داره که اون به کنار .. خود کتابش کلی برام جذابه! جنس کاغذش عکسایی که توش گذاشتن .. پاورقیای مرتبش .. کلا راضی بودم تا اینجا ازش]
۲. خدارو بی نهایت شکر بابت سلامتی که خدا بم داد [ امن یجیب المضطر اذا دعاه و یکشف السوء؟ ]
۳. خوراک لوبیای تند 
از لمس کردن صورت و مالش صورت خودداری کنید، زیرا سبب بدترشدن آکنه می شود. در این مواقع تلفن همراه خود را دورتر از پوست بگیرید و از گذاشتن دستتان زیر چانه اجتناب کنید.
اپیلاسیون کار سیار - شماره تماس برای خانم ها: 09140848217
ایجاد مزاحمت از طرف آقایان پیگرد قانونی دارد.
همیشه به حواس پرت بودنم علی رغم حافظه خوبم افسوس خوردم!
مورد های بسیاری برام اتفاق افتاده که دلیل اصلیش جواس پرتیم بوده.
اخریش همین چند وقت پیش وباز گذاشتن گاز بود!
دیشب بعد از یک روز پرکار به علت اینکه شب قبلش هم خوب نخوابیده بودم تصمیم گرفتم زود بخوابم.

ادامه مطلب
سلام به همه دوستای گلم و همه کسایی که دوستم نیستن و قراره که بشنبچه ها هدف من از ساختن این وبلاگ فقط و فقط به اشتراک گذاشتن کارام با شماست.نه آدم حرفه ای هستم نه کارای عالیی دارم ولی دوست دارم باهاتون درارتباط باشم نظراتونو راجب کارام بدونم .فلورا دوستون داره
این آگهی آزمون جدید مشاوران حقوقی چه سر و صداها که بلند نکرده از خودش.
جماعت کثیری دغدغه بزرگ زندگیشون فقط اینه که بهشون بگن وکیل |:
دیگه سواد باشه نباشه-کار باشه نباشه- حقوق و مزایایی بدن یا ندن-هویتش به رسمیت شناخته بشه یا نشه

+ جانا..! اندوه کلاس گذاشتن برای دیگران کشت ما(آنها) را...
البته قبلا هم گفته بودم
ولی با توجه به واکنش ها باز هم میگم
در تمام مدت نبودن اینجا
البته صورت پست گذاشتن
من در اینستا بودم
با این آیدی dasttanak
اونجا نوشتم و پست کردم
شاید از تنبلی بود که همشو اینجا منتقل نکردم
خلاصه میخواستم بگم گذرتون اگر اونجا میفته
هست اون اکانت
الگوریتم های اصلی و الگوریتم های جدید اینستاگرام

عکس های فوتوشاپ :

الگوریتم جدید اینستاگرام با هدف جلوگیری از اخبار جعلی عکس های فتوشاپی به اشتراک گذاشته شده را در پلتفرم خود فیلتر می کند. کارشناسان صحت سنجش محتوا از این پس تصاویری که به طور دیجیتال تغییر داده شده اند را با عنوان اطلاعات غلط پرچم گذاری می کند. تصاویر و عکس های که به مقاصد هنری گرفته شده اند هم همینطور از این قاعده مستثنی نیستند. این حرکت جدید فیسبوک شرکت اصلی اینستاگر
به نام خدا 
من یک کاربر از مجموع jordino هستم برای سوال و گذاشتن پست مورد نیاز خود با این شماره تماس و برای اضافه شدن به کانال تلگرام ما matndepwallpapernnewmusic@
و برای دنبال کردن ما در اینستاگرام wllpepermatn
برای تماس با ادمین ما09396219523
و برای تماس با آقای فربد یارمحمدی به این شماره تماس بگیرید (09025462196)
هنوزم جهالت گذشته ها ، تو وجود بعضی ادما هست که برا پسر ارزش بیشتری قائلن ... پیامبر ما ، شما بهتر از هر کسی میدونی چه دردیه فرق گذاشتن بین دختر و پسر ، خودت برای شفای مطهره ی ما دعا کن... :"...
  از این ... آبی برای این دختر گرم نمیشه حالا حالا باید درد بکشه... + خدایا دخترو ب کیا میدی یکی دخترو رو سرش میزاره یکی هم اینطور...

مصدومیت‌های اخیر، دوری از ترکیب اصلی و خدمت سربازی ، صیاد را از دوران آمادگی دور کرده، ولی فرصت خوبی است تا او هم به شرایط قبلی بازگردد و جایگاهش در تیم زردپوشان را پس بگیرد.
این بازیکن حالا پس از پشت سر گذاشتن 2 سال می تواند به تیم سابق خود یعنی زردپوشان بازگردد.
یکی دیگر از استراتژی های خوب جذب فالور کامنت گذاری برای دیگران است. با کامنت گذاشتن شما توسط صاحب آن اکانت دیده میشود و مهمتر از او شما توسط کسانی که کامنت ها را میخوانند نیز دیده میشود. این یعنی اینکه با یک تیر چندین هدف را نشانه میگیرید.
کتاب نهمین ضلعشاعر: زهرا مَدمُلی

پابهسی گذاشتنزنی استپا به ماهکه زخم هایش رایک به یکسقط می کند. 
برای تهیه ی این کتاب می توانید به پیج اینستگرام نشر شانی مراجعه کنید:@nashreshani1
همچنین می توانید از سایت نشر شانی تهیه کنید: 
http://www.nashreshani.com
گاندو رو دیدیم
لذت بردیم
احساس غرور کردیم
به بچه های اطلاعات احسنت وفتیم و براشون دعا کردیم
ضربان قلبمون خیلی جاها رفت بالا 
اندازه یه سکانس استرس داشتیم
ماها فقط تماشاچی بودیم ولی جوون های اطلاعاتی و سرباز های گمنام شب و روزشون و گذاشتن برای پرونده های ضد جاسوسی
اونوقت دولت انقددددرررر راحت گند میزنه به همه چیز!!!
متنفرم از این دولت
انگار داری از یه جا میری ولی نمیخوای کسی بفهمه.
یواش یواش شروع می کنی به جمع کردن
یه روز بعد از حموم شونه ت رو به جای گذاشتن روی میز، میذاری توی کیف.
بعد از اینکه مثل روزمره تو ماگ ت چای خوردی، میشوریش. و به جای کابینت . میذاری توی کیف.
کتاب ت رو بعد از خوندن، به جای قفسه، میذاری تو کیف.
لباساتو می پوشی. کیف رو بر میداری.
یه کاغذ می نویسی و میچسبونی به دیوار و  بعد از نوشتن مدادت رو میذاری توی کیف.
حالا متعلقات تو، شده یک کیف.

بیشتر شیرازی ها ایشون رو میشناسن و از دبیرای بسیار خوب درس شیمی هستن که
کار مشاوره هم به طور محدود انجام میدن.از محاسن مشاوره ی ایشون میشه
گفت:در روحیه دادن به شما و امید دادن به شما از هر فرد دیگه ای موفق تر
هستن و از معایبش میشه به بی نظمی برنامه هاشون و تغییر مداوم ساعت
کلاساشون اشاره کرد.برنامه ی ایشون حجمی ساعتیه.یعنی هم برای شما ساعت
تعیین می کنن و هم بهتون می گن که چی و چه قدر بخونین.خب این سبک هم محاسن و
معایب خودش رو داره.اول این که ن
خانم "هاجر سجاد " یه لایو گذاشتن داخل صفحه شون با عنوان "تاثیر افکار ما بر رفتار ما " فکر کنم دیدنش مفید باشه :)

؟ قالب خوبه؟ یا روشن بشه(همون قبلی)؟
حالتون خوبه؟ چقدر آروم و کم حرف شدید؛ نگرانتونم :(  ان شاءالله در دنیای واقعی فعال و شاداب باشید :)
چون خودم نمی نویسم حس کردم روا نیست چیزی بگم تا  این لحظه :)

*پست موقت
بجنبین
بجنبین
ایدرآپ فوق العاده ی sola
فقط کافیه ازلینک زیرایمیلتون روثبت وبعداپ روازگوگل پلی دانلودکنید.
ده توکنsolaهدیه می گیرد.
بعدبااشتراک گذاشتن عکس هابازبه گرفتن ارزآینده دارsolaمشغول می شید.
https://sola.ai/airdrop?r=13751382
تومایه هایpivot
پیشنهادمی کنم هردو رونصب کنید.
چند بار تلاش کرده ام که برای او مفصل مطلبی بنویسم ولی هر بار ترسیده ام. برای من که کمی نوشتن بلدم و لذت میبرم از این کار، پا گذاشتن در حال و هوای حاج قاسم و خلق کلمه و ساختن جملات برای آن عزیز سفرکرده خیلی دشواره...
گنجشک را چه زهره ی هم آشیانی ات؟

این روزا خیلی بیشتر حواسم به خودم هست 
بعد از پشت سر گذاشتن اون همه اتفاق و حساسیتایی که بعدش داشتم حالا هیچی برام مهم تر از ارامشم نیست 
هیچی مهمتر از خودم نیست 
حالا تقریبا از نظر ذهنی دارم اماده میشم برا اینده 
و شاید خوشحال بابت اتفاقایی که سخت بودن اما باید میفتادن تا من تارای امروز و الان باشم
سلام خدمت شما دوستان عزیز.......
قرار بود هک وای فای را بزاریم که با پرس و جو مطلع شدم که 90% این پست باعث فیلترینگ این وب میشود
***با ارض پوزش از گذاشتن این مطلب معذوریم***
___اما اگر سوالی در این زمینه داشتید کامنت بزارید پاسخگو هستم___

من استاد دست رو دست گذاشتن و هیچکاری نکردنم . میتونم ساعت‌ها و روزها و هفته ها و حتی ماه ها رو بدون اینکه کار خاصی انجام بدم یه گوشه بشینم و وقتمو صرف کارای بدرد نخوری مثه چرخیدن تو اینترنت، و از واتس آپ به تلگرام و از تلگرام به واتس‌آپ منتقل شم . و هرشب تصمیم بگیرم که از فردا دیگه یه ادم دیگه میشم و همه ی کارها وبرنامه هام رو عملی میکنم ، از فردا اما باز همون دور باطلی رو شروع کنم که روز قبل. 
ظهر امروز در دیدار فرماندهان کل ارتش: امدادرسانی ارتش و نیروهای مسلح به مردم در حوادث طبیعی یک حضور مؤثر و حیاتی است. در سیل اخیر، نیروهای مسلح با همه وجود و امکانات در اختیارشان به کمک مردم شتافتند/ اینکه یک سرهنگ ارتش خم شود تا فردی سالخورده با قدم گذاشتن بر دوش او سوار وسیله نقلیه شود، جلوه هایی از صداقت ارتش در بیان شعار «ارتش فدای ملت» است.
اولین سوالی که باید از خودتون بپرسید اینه که این پیجی که دارید می خرید را چرا صاحبش داره میفروشه؟
کسی که یک پیج با بازدید و فالوور بالا داره می تونه خودش منبع درآمدزایی باشه برای صاحب پیج.
این پیج های فروشی از کجا میاد؟
بیشتر این پیج هایی که فالور بالایی دارند و الان صاحب پیج اون رو گذاشته برای فروش قبلا با گذاشتن عکس های دخترهای مردم و فالورهای فیک
و لایک و ویو خریداری شده اومدن بالا.
کامنت هاشونم افرادی گذاشتن که دنبال این تصاویر و دخترها د
هر وقت که توی فایل xml یه لایه یا تکست ویو یا هر المانی گذاشتیم و با گذاشتن خط قرمز زیرش نوشت 
The view is not constrained...
دنبال علامتی به شکل  میگردیم و اونا رو روی همون المانی که درموردشون خطا می ده تنظیم میکنیم و به این ترتیب خطا از بین میره 
سلام دوستان
من پسر هستم، چند شب پیش دو تا زورگیر خفتم کردن، واقعا اعصایم بهم ریخته، توی کوچه چاقو گذاشتن رو گردنم و گوشیم رو بردن، حس خیلی بدی دارم، حس ضعیف بودن، منم ترسیدم خب دادم بهشون که بهم چاقو نزنن، منم هیکل بزرگی ندارم، نمیدونم شایدم ترسو هستم، از خودم بدم میاد، از جامعه ای که توش زندگی میکنم، شما براتون اتفاق افتاده اگه اره چیکار کردین؟
طرف چاقو گذاشته بود روی صورتم میگفت صدات بیاد صورتت رو میبرم، منم نمیدونم ترسیده بودم یا چی، همی
یه وقتایی ادای ادمای دنیا دیده یا جسور و پر جرات رو در میاری که در واقع از خودت محافظت کنی...اما یه روزی یه جایی تو یه موقعیتی دستت برای خودت رو میشه که چه قدر معصوم و کوچولویی....که تهش هنرت اینه که دیگه سادگیت از چشمات نمیزنه بیرون اما اونقدری هست هنوز که تا میای راحت حرف بزنی انگار یه قلب شفاف رو گذاشتن وسط بحث...بی پرده بی غبار...

پ.ن. یادم باشه امروز یه حرف حال به هم زن شنیدم و دو تا حرف از سر غرور....

و من هیچوقت از زندگی سیر نمیشوم...یک دختربچه‌ی دوازده ساله درونم نفس میکشد و من جانانه او را بزرگ میکنم...میگذارم وسط خیابان رقص‌پا کند بدون آنکه از نگاه پیرمردانِ شکاک بترسد...میگذارم وسطِ رانندگی کردنش پنجره را پایین بیاورد و از هوای خنکِ زمستانی که لای موهای لختش میپیچد لذت ببرد و دلهره‌ی شالِ افتاده‌اش را نداشته باشد...میگذارم وقتی بچه‌های کوچکتر را دید،مارمولک‌بازی در بیاورد و به زور هم که شده لبخند بچسباند گوشه‌ی لب‌های مات‌زده‌
شاید قرار باشه یکسری قوانین پایه بذاریم که قاعدتا از حوصله من خارجه و طبق معمول باعث میشه منو درگیر حاشیه کنه ولی در هر حال:

جیغ و داد نداریم. فحش و فحش کاری نداریم. چیزاهایی که میخونید قرار نیست جبه بگیرید و یا فکر کنید تو جبه خاص سیاسی یا اقتصادی یا هر چی

و همینا. کلا زیاد اهل قانون گذاشتن نیستم. :دی

یک چیزی هم هست که من دائم امکان داره تغییرات بدم تو پست ها. یعنی هر لحظه ممکنه از چیزی خوشم نیاد .

به شدت احساس تنهایی میکنم 
هی دارم به خودم فشار میارم که گریه نکنم بازم نمیشه
غروب جمعه اس 
خودش که به خودی خود دلگیر هست از طرف دیگه هم انگار یه سنگ بزرگ گذاشتن رو سینه من که نمیتونم نفس بکشم. 
تنها و غریب توی این شهر غریب. نه دوستی، نه خانواده ای، نه فامیل درست و درمونی که به داد ادم برسه. 
یکی از بدترین حالت های روحیم رو دارم تجربه میکنم 
خدایا خودت به دادم برس. ای خدااا
بعد از سه روز یه نفس خوندن ساعت یکو نیم امشب تموم شد ریاضی :|
احتمالا الان که دارید میخونید پستو به دلیل دیر گذاشتن پست صبح دوشنبس و من سر جلسم. پس دعام کنید شاید بهم الهام شه همه سوالا سر جلسه D:
خوندیم و بازم نفهمیدیم چرا احتمالو میخونیم :/
پنج نفر سرشونو میندازن پایین میرن تو رستوران تو باید حساب کنی به چند حالت علی و نقی پشت سر هم میرن تو:|
در حالیکه اونا یه بار میرن تو و اصلا بهش فکرم نمیکنن :/ 
امیدوارم سالای بعد یکم از این درس مزخرف کمتر داشته
تمام مدت وقتم رو تلف کردم. اگه هاگوارتز درس خونده بودم الان می‌تونستم هوای ملس بارون خورده‌ی دلچسبی که اون بیرون درجریانه رو بریزم توی شیشه. هر وقت دلم گرفت بازش کنم پخش بشه تو هوا، بچرخه لای موهام بره توی ریه‌ها. اما خب چه کنم که ماگلم! فقط روم اسم افسونگر گذاشتن که دلم نشکنه! حقیقت این هست که هیچ وقتی توی یازده سالگیم جغدا سمت خونه‌ی ما دعوتنامه مدرسه رو نیوردن. آه! توی بزرگسالی ممکنه بیارن؟
بسم الله الرحمن الرحیم
ساعت ١٢:٤٧ نیمه شب است. دارم میان وعده فردایشان را آماده می کنم؛ برای سه تا ظرف انار تاج خروسی درست می کنم؛ بادامها را بین سه تا ظرف تقسیم می کنم؛ سه تا نارنگی می شورم و سرشان را با چاقو کمی جدا می کنم؛ یواشکی برای علی بسکوییت می گذارم چون فقط مدرسه دخترها بسکوییت را ممنوع کرده و برنامه غذایی داده. ظرفهای هرکدامشان را میگذارم توی پاکت مخصوص توی کیفشان و همزمان سعی می کنم بخاطر بیاورم آخرین تصمیم زهرا برای لقمه صبحانه اش
کاش روزی برسه که فقط از چیز هایی که حسش کردیم حرف بزنیم
یه احساسیه که فقط باید یه لحظه قرار پیدا کرد و فقط فکر کرد به همه ی اون مسیری که طی کردی
بدون هیچ حرفی بدون هیچ اصرار
فقط نگاه کرد
بدون هیچ سعی در جریان گذاشتن
فقط باید بگی اسان نبود
اما ادامه ش قراره بگه که گذشته ی این اینده
دو طرفش چی بوده حکمتش چیه
محکم بوده که میشه اینجوری ادامه داد

معتقدم روزی میاد یا در این دنیا
یا اون طرف که بشر با فهمیدن همه چی یک دل سیر گریه خواهد کرد ...
خدا
چقدررر موضوع دور سرم رژه می ره برای پایان نامه شدن. و چقدرررر موانع دارم برای انتخاب موضوع!
حوزه ی زن و خانواده مثل شمشیر دولبه شده.
روی هر مساله ای دست گذاشتن برای سوق دادن زن و خانواده به الگویی مورد تأیید اونا!
منتهی باید هم آب به آسیاب اونا نریزیم، هم حق رو احقاق کنیم، یه قدم عرف و ادبیات رایج رو به آنچه حق است نزدیک تر کنیم!
و چقدرررر خلأ هست در علوم انسانی...
بسم‌الله الرحمن الرحیم
یافارس الحجاز ادرکنی الساعه العجل
آقای نجاح
خود را فدائی رهبر معرفی میکنی
از آنطرف هم با گذاشتن تصویر را موسوی و کروبی می‌نویسی سحر نزدیک است؟
میخواهید چه چیز را اعلام کنید؟
سحر برای که نزدیک است؟
برای چه کسانی غروب؟
چرا موضع خود را صریح  بیان نمیکنید؟چگونه میان کروبی و موسوی و قاسم سلیمانی جمع می بندید؟
توی دنیا هیچ چیزی به اندازه یه میز نامرتب منو حرص نمیده و اذیت نمی‌کنه، بله، خبر دارم که این رفتار نشون دهنده وسواسه، ولی نمی‌تونم میز شلخته رو تحمل کنم، و با این وجود، انگار هرکس هرچیزی که دستشه رو بایددد بیاره روی میز من بذاره :) هرروز صبح که از خواب بیدار میشم چیزای نامربوط که بقیه گذاشتن و معمولا تکراری هست رو برمیدارم و مرتب می‌کنم، حتی وقتایی که دیرم شده، و وقتی به خونه برمی‌گردم می‌بینم اوضاع میز بازم به هم ریخته است. از معایب نداشت
بچه خانوم مدیرمون به دنیا اومد ، کل معلما و کادر مدرسه یه گروه زدن و پول جمع کردن که براشون هدیه یچیزی بخریم. یکی از معلم ها مسئول خرید شد. امروز عکس کادو رو گذاشتن تو گروه، دو تا النگو.
نمیگم غلط یا درسته ولی فقط داشتم با خودم فکر می‌کردم چقدر کار درستیه که یه بچه کوچولو موچولو با یه فطرت پاک رو از همون اول درگیر طلا و زیور آلات و مادیات و اینا کنیم؟
من بودم برا مامانشون یچیز قشنگ به درد بخور میگرفتم که این همه زحمت کشیده. یا حتی برای دوتاشون :)
برگی برای زرد شدن، شاخه‌ای برای جوانه‌زدن. چشمی برای خوب دیدن، فکری برای آشفته‌شدن. زمانی بدون شروع‌شدن‌ و حیاتی پنهان در پابه‌جا ماندن. حماسه‌ای برای عشق‌ورزیدن و سکونی برای عصبانی‌شدن. انسانی برای  دست‌‌ و پا زدن و شمعی برای انسان‌ساختن. سپیدی برای دست‌آویختن و سیاهی برای چنگ‌انداختن. باری برای کشیدن و گنجی برای روی چشم گذاشتن. افسونی برای یاد غم از‌‌ دل بردن‌ و خاطره‌ای برای از بن سوختن.
در واقع ربات اینستاگرام مانند کارمندی هست که شما او را استخدام کرده اید تا پیج اینستاگرام شما را اداره کند. وضایفی که این ربات میتواند انجام دهد متغیر است و از فالوکردن دیگران گرفته تا کامنت گذاشتن و در دایرکت پیام فرستادن را میتواند انجام دهد.
با استفاده از ربات شما با دیگر کاربران ارتباط میسازید بدون آکه طرف بفهمد که با ربات حرف میزند و این یعنی اینکه شما فردی در اختیار دارید که 24 ساعته برای پیشرفت شما تلاش میکند.
صبح دو روز پیش مثل باقیِ روزهایِ قرنطینه بود. و حتی وقتی به ظهر و بعد از ظهر هم رسیدم تفاوتی چندانی با روزهایِ قبل نیافتم. قرنطینه خانگی ؛ دلم تنگ شده برای قدم زدن در کوچه پس کوچه‌هایِ شهر. دلم تنگ شده برایِ گُم شدن در بین شلوغیِ مردم شهر. دلم تنگ شده برای درخت‌هایِ کاجِ پارک. دلم تنگ شده برای بی دلهره رفتن و بازار را زیر پا گذاشتن.
غروب شده بود. گوشی‌ام را برداشتم و اینترنت گوشی‌ام را روشن کردم. بلافاصله چند پیام از داداش در واتساپ بالا آمد. ک
زندگیِ ما؛ مایی کِ اینجا در نزدیکیِ هم یک کلنیِ رنگ پریده و مضطرب را تشکیل داده ایم، همه اش شده است جا گذاشتن، کندن از خود، رها کردن، رفتن، رفتن و رفتن !اگر دستت را از دستانم سُر بدهی خواهم رفت، تلاشی نمیکنم کِ دوباره دست سُریده ات را در دستان عرق کرده ام بگیرم، اما باز میگردم و نگاهِ نگران و افسوس بارم را در چشم هایت جا می گذارم،اگر بیمار شویُ در حال مردن باشی، کنارت می نشینم بِ اندوه و تمامِ دوران بیماری ات خودم را برای روز عزای نیامده تسکین
سلام
چند سالی هست که با بلاگ بیان سر و کار دارم ؛ اما همونطور که میدونید ؛ میزان پست گذاری بنده کمتر شده
من با چند وبلاگ ، در بلاگ بیان کار کردم ؛ یکبار حتی رمزمو گم کردم ( رمز این وبلاگم )
اما باز هم وبلاگ ساختم ؛ چون بلاگ بیان چیزی متفاوت و بهتر از بقیه بود و میدونستم که خیلی جای پیشرفت داره
اما بعضی از محدودیت های عجیب سرویس بلاگ بیان ( که ما هی گفتیم درست میشه ، درست میشه ، اما نشد ! ) ما رو از پست گذاشتن دلزده کرد ( نه تنها ما ؛ بلکه اکثر دوستان ب
مزایای جراحی بینی به روش باز
جراحی تحت دید مستقیم صورت می پذیرد بنابراین احتمال ناقرینگی کاهش می یابد .گذاشتن پروتز یا گرفتهای استخوانی وغضروفی راحت تر انجام می شود .جراح بینی قدرت مانور بیشتری دارد و فضای کار مناسب تر است .در بینی های بدفرم نتیجه حاصل از جراحی به روش باز با رضایتمندی بیشتری همراه است .
ادامه مطلب
اولین سوالی که باید از خودتون بپرسید اینه که این پیجی که دارید می خرید را چرا صاحبش داره میفروشه؟
کسی که یک پیج با بازدید و فالوور بالا داره می تونه خودش منبع درآمدزایی باشه برای صاحب پیج.
این پیج های فروشی از کجا میاد؟
بیشتر این پیج هایی که فالور بالایی دارند و الان صاحب پیج اون رو گذاشته برای فروش قبلا با گذاشتن عکس های دخترهای مردم و فالورهای فیک
و لایک و ویو خریداری شده اومدن بالا.
کامنت هاشونم افرادی گذاشتن که دنبال این تصاویر و دخترها د

دوست داشتم در مورد سفر کربلا یه سفرنامه مفصل بنویسم مثل خیلی از بلاگرایی که میان و از یه سفر گاها یکی دو روزه یه داستان چند صد صفحه ای می نویسن اما به نظرم نویسنده ی خوبی توو این زمینه نیستم...
ممنونم از همه دوستانی که وقت گذاشتن و پست قبلی رو خوندن
فعلا پیشنویسش میکنم اگر حوصله ای بود ادامه ش رو مینویسم ...

+ بعضی روزا به درجه ای از کلافگی و بی حوصلگی میرسم که اگر کسی ازم چیزیو قرض بخواد کلا میخوام بدم بهش که بره :| میترسم یکی بیاد و گوشیمو
تعریف مدیریت جهادی عنوان: تعریف مدیریت جهادیحجم: 217 کیلوبایتتوضیحات: بخشی از پایان نامه حمید شمس

با گذاشتن قسمتی از پایان نامه خودم که نقش مدیریت جهادی را در بخش مالی شهرداری یزد  بررسی نمودم  
امیدوارم به تمام جستجو گران مدیریت جهادی موفق باشند .
خیال
وهم
تَصَوّر
زینت داده شده ها
زهَق الباطل شدن! که نابود شدنی هست ..

حقیقت
واقعیت
حق
اطمینان
آرامش
یقین
ایمان

در  خیییلی از قسمت های زندگی، در حقیقت داریم براساس ساخته های ذهنِ به بلوغ نرسیده و ساخته های نفس و شیطان عملمون رو تنظیم می کنیم 
رشد عقلی انسان زمانی اتفاق می افته که با تمام توان، خودش رو از گناه دور می کنه، و با حضور خدا در زندگیش، تمام باطل ها و غیر واقعیت ها رو با دست گذاشتن توی دست خدا نیست می کنه ..
اگر بخواهیم با خودمان کمی صادق باشیم، تنها دستاورد ما در زندگی، توسعه‌ی مدل ذهنی‌مان است.
ما بخش عمده‌ای از زمان خود را صرف زنده‌مانی می‌کنیم: درس خواندن، دانشگاه رفتن، شغل پیدا کردن، ازدواج کردن، فرزند دار شدن، رفاه، تامین سرمایه برای بازنشتگی و به جا گذاشتن میراث برای خرید یک گور مناسب و در شأن خودمان، همه از جنس زنده‌مانی هستند.
همه‌ی اینها قرار است انجام بشوند تا
ادامه مطلب
امام باقر ع درباره قول خدای عزوجل و بمردم سخن نیکو گویبد فرمود بهتربن سخنیکه دوست دارید مردم در باره شما گویند درباره مردم بگویید. امام. صادق ع در باره قول خدای عزوجل  وخدا مرا مبارک ساخت هر گجا باشم فرمود یعنی سود مند. ساخت رسولخدا ص فرمود احترام گذاشتن بمسلمان مو  سفبد از جمله تجلیل  خداست
در سخنرانی زنده تلوزیونی به مناسبت عید نیمه شعبان: انسان در مواجهه با مشکلات نبایستی مأیوس بشود؛ باید انتظار فرج داشته باشد؛ باید بداند که فرج خواهد آمد/ انتظار به معنای فقط نشستن و دست روی دست گذاشتن و چشم به در دوختن هم نیست؛ انتظار به معنای آماده شدن، به معنای اقدام کردن است؛ باید تلاش کنیم در راه ایجاد جامعه مهدوی/ جامعه مهدوی جامعه قسط، معنویّت، معرفت، برادری، علم و جامعه عزّت است.
والدینی که از روش قرار دادن محدودیت های زیاد برای تربیت کودکان استفاده می کنند باید قبول کنند که روش صحیحی را به کار نمی برند و مانند زمان های قدیم دیکتاتورانه با کودکان رفتار می کنند. هدف از تربیت کودکان، باید آموزش احترام گذاشتن متقابل به آن ها و آماده کردن آن ها برای پیروی از قوانین اجتماعی است و فرقی نمی کند که کدام شیوه تربیتی را بکار می برید.
کدبانو بودن به شش نوع غذا و تنقلات گذاشتن سر سفره نیست. کدبانو بودن یعنی نون پنیر هم که میذاری سر سفره جوری مدیریت کنی که به خنده و خوشی خورده بشه. توهم کدبانو بودن که برداری خودت رو اونقدر با کارهای بیخود میکشی زیر بیگاری که اخرش کل خستگی روز رو هم ادویه میکنی میپاشی رو سفره و میگی همینم از سرتون زیادیه. بعد به خاطر همین غذای زهرمای و اخلاق زهرمارتر توقع تشکر هم داری حتما!
سلام دوستان 
من یه مشکلی که دارم و ازش همیشه رنج میبرم اینه که اون جور که باید بهم احترام گذاشته نمیشه، چه تو جمع دوستانم چه فامیل یا حتی کسانی که از من کوچیک ترن، من پسرم و ۱۹ سالمه به شدت این موضوع منو اذیت میکنه و بیشتر مواقع باهام مثل یه فرد دست و پا چلفتی رفتار میشه و از بقیه سر کوفت میخورم، هم بزرگ هم کوچیک، واقعا دیگه نمیدونم چیکار کنم تا برطرف بشه، دیدم کسانی که همسن و سال خودم هستند و چه احترامی اطرافیان بهشون میذارن ولی من کاملا برع

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها